Znajdź nas w Social Media

O NAS

Cavalora Sp. z o. o. powstała w 2013 r. jako odpowiedź na nowe wyzwania w branży konnej i jeździeckiej. Zdiagnozowane potrzeby rynkowe na produkcję w 100 % naturalnych, bezpiecznych dla koni dodatków paszowych, produkowanych z rodzimych surowców i w oparciu o ideę zrównoważonej produkcji.

Cavalora Sp. z o.o. swój profil działalności opiera w głównej mierze na produkcji zdrowych przekąsek dla koni, tzw. NATURAL HORSE SNACKS. Dzięki długotrwałej współpracy z właścicielami biogazowni rolniczych, spółka Cavalora swoje produkty produkuje bez szkody dla środowiska. Nade wszystko stawia jednak na produkty w 100% naturalne bez żadnych dodatków. Aktualnie dostępny jest smak jabłkowy, ale zostanie on niebawem rozszerzony o pełną gamę smakową.

Pasja, z jaką podchodzimy do koni i ich potrzeb zaowocowała również w projekt stworzenia pełnej kolekcji strojów dla jeźdźca, jak również akcesoriów dla konia, które dzięki pozyskanemu dofinansowaniu będą już gotowe w 2020 r.. Celem realizacji projektu jest wprowadzenie do oferty produktowej firmy Cavalora, kompleksowo zaprojektowanych, innowacyjnych kolekcji strojów jeździeckich o zróżnicowanym przeznaczeniu z podziałem na pory roku: sezon wiosenno-letni i jesienno-zimowy oraz asortyment damski, męski i dziecięcy. Nowy produkt zawierać będzie odrębne linie funkcjonalne i stylistyczne, będące rozwinięciem rekomendacji zawartych w kierunkowym audycie wzorniczym, tj. linię o przeznaczeniu: klubowym / konkursowym oraz treningowym / sportowym, a także akcesoria wizerunkowe i ochronne dla koni. W kolejnym etapie realizacji powstaną wybrane prototypy demonstracyjne, poddane testom użytkowym, a po ich pomyślnym zakończeniu pełna specyfikacja technologiczna produktów w standardzie przedwdrożeniowym i docelowe pierwowzory. Realizacja projektu umożliwi marce Cavalora wejście na rynek odzieży jeździeckiej z nowo zaprojektowanymi produktami o nieosiągalnych dotychczas na rynku cechach funkcjonalnych i użytkowych.

Rozwijając dział akcesoriów i strojów jeździeckich podjęliśmy również z początkiem 2020 r. współpracę z firmą Gatta na produkcję bielizny dedykowanej jeźdźcom, która będzie stanowić doskonałe uzupełnienie kolekcji będącej przedmiotem naszego projektu. Pierwsze produkty z tej sekcji będą dostępne na naszej stronie już w kwietniu 2020!!

http://cavalora.pl/wp-content/uploads/2020/04/cavalora-logo-footer-160x160.png
Solec 18 lok. U31, 00-410 Warszawa
Przydatne informacje
B2B

WSPÓŁPRACA ZE SKLEPAMI
Jeżeli zastanawiają się Państwo nad możliwością wprowadzenia produktów Natural Horse Snacks do swojego sklepu, zapraszamy do kontaktu. Wysyłając informacje na adres email, można zgłosić chęć zapoznania się z proponowanymi przez nas warunkami współpracy.
Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie propozycje i do każdego podchodzimy indywidualnie.

Dostawy

W przypadku większych zamówień, lub wysyłki poza terytorium Polski, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia indywidualnych warunków.

Regulamin sklepu
Zwroty i reklamacje
Polityka prywatności
Cookies
Znajdź nas na mapie
http://cavalora.pl/wp-content/uploads/2020/04/polska-contact-footer.png