Znajdź nas w Social Media
http://cavalora.pl/wp-content/uploads/2020/05/unia_europejska_parp-scaled.jpg

Opracowanie nowego projektu wzorniczego dla jeźdźca i konia na sezon wiosenno-letni i jesienno-zimowy wraz z doradztwem nad wdrożeniem kolekcji do seryjnej produkcji

CAVALORA Sp. z o.o. realizuje projekt pn. „Opracowanie nowego projektu wzorniczego dla jeźdźca i konia na sezon wiosenno-letni i jesienno-zimowy wraz z doradztwem nad wdrożeniem kolekcji do seryjnej produkcji”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, Poddziałanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.
Celem projektu jest wprowadzenie do oferty produktowej firmy Cavalora, kompleksowo zaprojektowanych, innowacyjnych kolekcji strojów jeździeckich o zróżnicowanym przeznaczeniu z podziałem na pory roku: sezon wiosenno-letni i jesienno-zimowy oraz asortyment damski, męski i dziecięcy.

Nowy produkt zawierać będzie odrębne linie funkcjonalne i stylistyczne, będące rozwinięciem rekomendacji zawartych w kierunkowym audycie wzorniczym, tj. linię o przeznaczeniu: klubowym / konkursowym oraz treningowym / sportowym, a także akcesoria wizerunkowe i ochronne dla koni. W kolejnym etapie realizacji powstaną wybrane prototypy demonstracyjne, poddane testom użytkowym, a po ich pomyślnym zakończeniu pełna specyfikacja technologiczna produktów w standardzie przedwdrożeniowym i docelowe pierwowzory.

Realizacja projektu umożliwi marce Cavalora wejście na rynek odzieży jeździeckiej z nowo zaprojektowanymi produktami o nieosiągalnych dotychczas na rynku cechach funkcjonalnych i użytkowych.

Wartość projektu: 605 775,00 zł
Wkład Funduszy Europejskich: 412 250,00 zł

http://cavalora.pl/wp-content/uploads/2020/04/cavalora-logo-footer-160x160.png
Solec 18 lok. U31, 00-410 Warszawa
Przydatne informacje
B2B

WSPÓŁPRACA ZE SKLEPAMI
Jeżeli zastanawiają się Państwo nad możliwością wprowadzenia produktów Natural Horse Snacks do swojego sklepu, zapraszamy do kontaktu. Wysyłając informacje na adres email, można zgłosić chęć zapoznania się z proponowanymi przez nas warunkami współpracy.
Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie propozycje i do każdego podchodzimy indywidualnie.

Dostawy

W przypadku większych zamówień, lub wysyłki poza terytorium Polski, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia indywidualnych warunków.

Regulamin sklepu
Zwroty i reklamacje
Polityka prywatności
Cookies
Znajdź nas na mapie
http://cavalora.pl/wp-content/uploads/2020/04/polska-contact-footer.png